Güven Tütüncülük


Adres:
Çelikhan - Merkez Adıyaman
Telefon:
[email protected]
İnternet Sitesi:
http://www.adiyamancelikhantutuncusu.com
E-mail:

ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

Çelikhan tütünü fiyatları ve tütün sipariş yöntemi

30 Yıllık geçmişimizle kendi tarlalarımızla yetiştirdiğimiz Katkısız ve hilesiz Adıyaman Tütününü tüm Türkiyeye online sipariş alarak kapıda ister kredi kartı ister nakit ödemeli olarak gönderiyoruz . Tütünlerimize ve kalitemize güveniyoruz . %100 Orjinal Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü

Çelikhan Tütünü Siparişi Nasıl Verilir

İlgili resim

Güven Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli ve her içime uygun tütünler gönderiyoruz . 30 yıl’a aşkın zamandır tüm ülkede toptan tütün satıyoruz ve ayrıca perakende ve bayilik sistemiylede hem bireysel kullanıcılara hemde dükkanlara tütün gönderiyoruz . Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütününü kapınıza kadar güvenle ulaştıran profesyonel bir e-ticaret sitesidir . Bütün ürünlerimiz faturalıdır .

Peki tütün siparişini nasıl verebilirim ;

1. Çelikhan tütünü Sipariş Yöntemi :

e-tütün sitemize üye olarak müşterimiz olursunuz bunun avantajı hem size kampanya ve fiyatlardan haberdar etmek hemde tütün siparişiniz kolaylıkla tamamlayıp sipariş takibiniz için önerdiğimiz yöntemdir .

Sitemize üye olduktan sonra içiminize göre tüm ürünler sıralanmış ürünleri seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz .

Tütün siparişinizi verdikten sonra bize direk bildirim gelmekte ve en kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşarak sizinle teyitleşmektedir . Sormak istediğiniz

Her türlü soruyu müşteri temsilcimize sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz . Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .

2. Çelikhan tütünü Sipariş Yöntemi :

e-tütün sitemize girerek üye olmadan direk alışverişe başlamak . Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip misafir girişi yapabilirsiniz . Sitemize kişisel bilgi ve adresinizi yazarak siparişinizi verebilirsiniz .

Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .

3. Çelikhan tütünü Sipariş Yöntemi :

e-tütün sitemize girerek ürünleri incelemek. Seçtiğiniz tütünleri eğer üye olmadan ve misafir girişi yapmadan sipariş vermek istiyorsanız Müşteri Hizmetleri Numarası : 0546 622 2002 numaramızı arayarak tütün siparişinizi verebilirsiniz . Herşey bukadar basit ve kolay .

“Çelikhan Tütünü” (Güven Tütüncülük )
Tüm dünyaca bilinen gerçeklik tütünün ana vatanı Amerika kıtası sayılır.Tütünün Dünyaca tanınması, Amerika Kıtasının keşfi ile olmuştur. Ancak şuda bir gerçekki en iyi tütün…Adıyaman çelikhan da yetişir devamlı aynı tütünü bulma sıkıntısı yaşayan müşterilerin tek adresi Kıyılmış tütün kağıda sarılarak içilmesi 18. yüzyılda başlanmıştır.Avrupa’da sigara şeklinde tütün içilmesine ilk defa İspanya’da başlanmıştır.1878 yılında saatte 3600 sigara üreten ilk sigara makinesi yapılmış sigara ve tütün sanayiii bu şekilde gelişmeye başlamıştır.Tütünün en önemli kullanma şekli sigara olarak kullanılmasıdır. Biz Türkiye’ nin her tarafına tütün satan bir siteyiz Türkiye’ nin neresinde olursanız olun meşhur Adıyaman-Çelikhan tütününü ve tütün ürünlerinizi Adıyamandan kapınıza kadar getiriyoruz. Tütün, kurutulmuş yapraklarından yararlanılan tek yıllık bir endüstri bitkisidir. Tütün bitkisinin kurutulmuş yaprağı, tütün mamulleri sanayiinin temel hammaddesini oluşturur. Bilinen tütün mamulleri; sigara, sigar (puro, sigarillo), tömbeki, pipo, enfi ye, kıyılmış tütün ve çiğneme tütünüdür.Sizde bilgi almak için hemen müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz !

Türkiye’de Tütüncülük ve Tütün Satılışı

Türkiye tarım ve hayvancılıkta önde gelen ülkelerden birisi ve bu özelliğini fazlasıyla iyi şekilde kullanmakta . Tarımda bir çok ürünle birlikte tütün yetiştiriciliğide önde gelmektedir . Birçok ülke tütün tarımı yapabilmektedir , ancak kaliteli ve içime uygun tütün her ülkede ve yörede yetişememektedir .

Özellikle kaliteli ve içime uygun en iyi tütünler ülkemizde “ Başta Adıyaman tütünü , çelikhan tütünü , bitlis tütünü, Ege bölgesi (Akhisar, Söke,Manisa,Denizli,Eşme civarı).Karadeniz bölgesi (Erbaa, (Bafra, Samsun, Amasya, Trabzon civarı).Trakya bölgesi (Keşan, Kırklareli çevresi).Marmara Bölgesi (Balıkesir, Bursa, Bolu, İzmit çevresi).Doğu Anadolu bölgesi Malatya, Bitlis, Diyarbakır, Muş, Hakkari)

Türkiyede birçok bölgede tütün yetiştirilmesine rağmen en sevilen tütünler genellikle doğu bölgelerinde yetişen tütünler oluyor. Doğu bölgesinin iklim ve toprak şartları tütün yetiştiriciliği için daha elverişli çünkü. Bizden en çok talep edilen tütünleri ise şu şekilde sıralayabilirim.

En iyi ve kaliteli tütünleri sıralarsak

Çelikhan Dağ Tütünü
Adıyaman Tütünü
Muş Tütünü
Bitlis Tütünü
Diyarbakır tütünü
Bizde Güven Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli Adıyaman tütünü ve çelikhan tütünlerini sunuyoruz . Müşterilerimizden sipariş aldıktan sonra tüm süreci mail yoluyla bilgilendirerek tütün müşterimize ulaşana kadar takibi sürdürüyoruz . Tütün güvenle ulaştıktan sonra hem tütünü satın alan müşterimiz memnun oluyor hem de tütün satışını yapan biz memnun oluyoruz . Sonuçta bu işte her iş gibi müşteri memnuniyeti gerektiren bir iş .

Onun için çok ve problemli satışlar yapıp insanları mağdur etmektense az ama kaliteli tütünleri müşterilerimize ulaştırarak alışverişi sorunsuz tamamlıyoruz .

“ İNSANLARIN MEMNUNİYETİ EN BÜYÜK KAZANÇTIR “

GÜVEN TÜTÜNCÜLÜK / ADIYAMAN

— TÜTÜN HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER —

Android Uygulamamız
Çelikhan Tütünü Nasıl Anlaşılır?
Kapıda Ödeme İle Adıyaman Tütünü
Neden Adıyaman ve çelikhan tütünü ?
Tütünün Kalitesi Nasıl Anlaşılır?
Neden Açık Tütün?
1KG Tütünden Kaç Tane Sigara Çıkar
Açık Tütün Tercih Sebebi Oldu
Adıyaman Tütünü Hakkında
Adıyaman Tütünü Nerede Satılır
Bitlis Tütünü
Çelikhan Dağ Tütünü
Çelikhan Tütünü Nasıl Anlaşılır?
Çelikhan Tütünü Özellikleri
Çelikhan Tütünü Toptan Satışı
En Hafif Tütün Hangisi
En iyi sigara bırakma yöntemleri
En Kaliteli Sigara Tütünü Hangisidir?
En Uygun Sigara
Neden Adıyaman Çelikhan Tütünü Daha kaliteli
Perakende Tütün Satışı
Sarmalık Adıyaman Tütününe Talep Artıyor
Sigaranın Zararları
SıkSorulanSorular
Tütün ile Sigara Arasında Bir Fark Var mı ?
Tütün Muhafaza Önerileri
Tütün Nasıl Küflenmez
Tütün Nasıl Yetiştirilir ?
Tütün Nedir?
Yaprak Tütün Satışı
Tütün Satisi için Gerekli Belgeler Nelerdir ?
Tütün İçimini Düzeltici İşlemler
Çikolatalı Tütün Captain Black harmanlı tütünün

Benzer Firmalar